O nas

Dlaczego Retro White Beauty?

Każdy mebel z naszej oferty to inna historia... My chcemy by wpisały się w Twoje życie, znalazły się w Twoim domu.

Retro White Beauty gwarantuje:

  • szybką realizację i dostawę zamówień
  • konkurencyjne ceny
  • profesjonalną obsługę
  • łatwy kontakt
  • poszanowanie środowiska
  • Stosowanie kredowych farb ekologicznych bezpiecznych dla zdrowia
  • możliwość wykonania usługi u klienta
  • urzeczywistnienie wizji klienta

Razem z nami pomagasz innym i chronisz lasy.

cms-img

Wszystkie meble sprowadzamy ze Skandynawii, głównie z Danii.

Odnawiamy meble kupione głównie w Genbrugach, których misją jest pomoc Południowej i Wschodniej Afryce wyniszczonej przez suszę. Prawie każda korona ze sprzedanych mebli przekazywana jest ludziom bez dachu nad głową i cierpiącym z powodu niedożywienia lub głodu. Mamy świadomość, że kupując używany mebel, ratujemy życie nie tylko „jemu” , ale przede wszystkim potrzebującym pomocy ludziom. Poza tym ważne są dla nas ekologiczne , bezpieczne produkty, których stosujemy. Wierzymy również, że lepiej po lasach spacerować , niż wycinać je na nowe, masowo produkowane meble.

Zobacz co mówią nasi klienci...

Zawsze marzyłam o domku na wsi i stylowych meblach podkreślających rustykalność wnętrz. Dzięki Retro White Beauty w moim domu nie tylko panuje teraz naprawdę wiejski klimat, ale dodatkowo pomagam innym i naszym lasom. A moje meble są niepowtarzalne... Takie jakie sobie wymarzyłam!

Katarzyna Sobieczewska

Strych moich dziadków był, jest i chyba zawsze pozostanie kopalnią skarbów, w której od dziecka poszukiwaliśmy z innymi dzieciakami śladów przeszłości. Teraz w dorosłym już życiu w tej kopalni znaleźliśmy z mężem wspaniałe, można powiedzieć niemal zabytkowe meble, które czynią naszą kuchnię zupełnie niepowtarzalną. Z naszą wizją i pomocą Retro White Beauty mogliśmy przekształcić te dla wielu bezużyteczne graty w prawdziwe perełki, a przy tym zachować w pamięci dziadków i lata dziecięce.

Monika Więcławska